Одна кіловат-година електроенергії коштує 0,72 грн. Якщо кожен із 4 членів сім’ї збереже 10%

електроенергії за умови, що протягом місяця сім’я споживає 150 кВт, то скільки гривень буде заощаджено за місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

1) 150/4=37,5(кВт) – на 1 члена семьи;

2) 37,5–37,5×10/100=33,75(кВт) – на 1 члена семьи в режиме экономии;

3) 33,75×4=135(кВт) – всеми членами семьи за месяц в режиме экономии;

4) 150–135=15(кВт) – сэкономлено кВт;

5)15×0,72=10,8(грн) – сэкономлено денег.

Ответ: 10,8 грн.