для класу придбали 10 альбомів по 12 грн кожний і 7 наборів фломастерів по 15 грн . Скільки гривень

заплатили за всю покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.
(* умножение)
1) 10*12=120 (грн)- заплатили за 10 альбомів
2)7*15=105 ( грн)- заплатили за 7 наборів фломастерів
3) 120+105=225 ( грн)
Відповідь: 225 гривень заплатили за всю покупку.