Будь-ласка дуже тре!!!!!!!Знайдіть кореня рівняння 21,5y+5,2=0,7y-5,2


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лера.

21,5у + 5,2 = 0,7у - 5,2

21,5у - 0,7у = - 5,2 - 5,2

20,8у = - 10,4

у = - 10,4 : 20,8

у = - 0,5

------------------------------------------------------------------

Проверка: 21,5 · (-0,5) + 5,2 = 0,7 · (-0,5) - 5,2

                   - 10,75 + 5,2 = - 0,35 - 5,2

                   - 5,55 = - 5,55