Оленка задумала число. Якщо до його третини додати його половину, то отримаємо -15. Яке число

задумала Оленка? Пожалуйста помогите!! Даю 20 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Батулина Марина.

1/3x+1/2x=15

2/6x+3/6x=15

5/6x=15

5x=15*6

5x=90

x=90/5

x=18