Розвязати рівняння: 20х-100х=0 -45х+45х=12 -14а+14а=0


Ответы на вопрос

Отвечает Baidullina Kamila.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20х-100х=0

-80х=0

Х=0

-45х+45х=12

0х=12

Х=решений нет

-14а+14а=0

0а=0

А=любое число

Отвечает Бикова Дарія.

Відповідь:

1)20х-100х=0

-80х=0

х=0

2)-45х+45х=12

0=12

х∈∅ твердження хибне для будь-якого значення х

3) -14а+14а=0

0=0

а∈R твердження справидлиае для будь-якого значення а

Покрокове пояснення: