Знайдіть координати точок перетину x+y=32x-y=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Відповідь:

1) x=3; y= 3

2) x=1, 5 ; y= -3

Покрокове пояснення:

1) x+y=3

Знайдемо координати точки перетину з віссю ox:

x+0=3

x=3

Знайдемо координати точки перетину з віссю oy:

0+y=3

y=3

2) 2x-y=3

Знайдемо координати точки перетину з віссю ох:

2x-0=3

x= 1,5

Знайдемо координати точки перетину з віссю oy:

2•0-y=3

y= -3