Троє друзів вирішили купити деяку річ. Перший вніс 28% вартості цієї речі, другий 37%, третій 27

% вартості речі, і їм не вистачило 16 грн. Скільки коштує ця річ і скільки грошей було в кожного з друзів?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Анатолий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 100- (28+37+27)= 8

2) 16:8=2 - 1%

3) 2 * 100= 200

4) 2 * 28=56 - 1 дня

5) 2 * 37= 74 - 2 дня

6) 2 * 27= 54- 3 дня

Відповідь: 200 грн, 56 грн, 74 грн, 54 грн.