Одна зі сторін трикутника 8,7 см друга на 0,4 см більша за першу а третя на 3,9см менша за другу.

Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

Ответ:

1)8.7+0.4=9.1(см)

2)9.1-3.9=5.2(см)

3)9.1+5.2+8.7=23(см)-периметр