Шеңбердің диаметрі 4дм 4см. Радиусын тап. Көмектесіңіздерші​


Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Илья.

Ответ:

4дм см ге айналдыру керек. 4×10=40см. Сосын 40+4=44см. және соңында 44÷2=22см.

Жауабы: R=22см