Установіть відповідність між рівнянням та його коренням 13+5x=2-6x 6(2x+3)=8+7x


Ответы на вопрос

Отвечает Горбатов Анатолий.

Пошаговое объяснение:

•13+5x=2-6х

5х+6х=2–13

11х=–11

х=–1

•6(2x+3)=8+7x

12х+18=8+7х

12х–7х=8–18

5х=–10

х=–2