Устоновіть відповідність між рівнянням та його коренням 8-4x+3+5x=7


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Александра.

Пошаговое объяснение:

8-4x+3+5x=7

-4x+5x=7-8-3

x=-4