Розв'язати рівняння 0,1482:x=2,6.Вибрати правильну відповідь:а)0,57,б)0,057,в)5,7,г)інша відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Макшеев Максим.

Ответ:

б) х= 0,057

Пошаговое объяснение:

0,1482÷х=2,6

х= 0,1482÷2,6

х= 0,057

----------------------

0,1482÷0,057=2,6

2,6=2,6