Одна із сторін прямокутника у 1,5 рази більша від другої. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його

периметр дорівнює 50 см Даю 75 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Южанинова Аня.

Ответ:15 см и 10см

Пошаговое объяснение:

х+х+1.5х+1.5х=50см

5х=50см

х=10см

10*1.5=15см

Отвечает Фальконе Миша.

x+1,5x=50/2

2,5x=25

x=25/2,5

x=10 sm

1,5*10=15 sm