Площа прямокутника 160 см2, ширина 10 см. Довжину цього прямокутника зменшили на 1/4. Знайдіть

площу нового прямокутника! Допоможіть будь ласка!:(

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

40 см²

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює: S = a × b

значить довжина: a = S ÷ b

S = 160 см²

a = ?

b = 10 см

a = 160 ÷ 10 = 16

Але ще потрібно знайти площа нового прямокутника

Значить:

a (нове) = 16 ÷ 4 = 4

S (нове) = 4 × 10 = 40