В Олени було 14 грн 80 коп. Вона витратила 3/4 всіх грошей. На скільки більше вона витратила ніж в

неї залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

На 7 грн 40 коп

Пошаговое объяснение:

14.80/4=3.70 1/4 всіх грошей

3.70*3=11.10 витратила Олена(3/4 грошей)

11.10-3.70=7.40