Як потрібно обчислити щоб знайти 9% від числа 24


Ответы на вопрос

Отвечает Шереметьев Платон.

Ответ:

2,16.

Пошаговое объяснение:

1)24:100=0,24 - 1 % от числа.

2) 0,24*9=2,16 - 9 % от числа 24.

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

24*9:100=2,16

Пошаговое объяснение:

Задане число множиться на вказане число відсотків , а потім отриманий добуток ділиться на 100.