11. Велосипедист і вершник рухалися з однаковою швидкістю. Перший був удорозі 20 хв, а другий

25хв. Велосипедист проїхав на 1 кмменше. Яка швидкість кожного з них?​

Ответы на вопрос

Отвечает Топская Анастасия.

Ответ:

1) 25-20=5 хв вершник був у дорозі на 5 хв довше

5хв=5/60=1/12 год

2) 1:1/12=12 км/год  швидкість велосипедиста і вершника

Пошаговое объяснение: