Мама зварила з сиром 46 вареників, а з картоплею - на 22 вареників менше, ніж з сиром. Васильки

з'їв ОДНУ СЬОМУ усіх вареників. Скільки вареників з' їв Василько?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакулин Андрей.

Ответ:

10 вареників

Пошаговое объяснение:

1) 46-22= 24(в.)- з картоплею

2) 24+46=70(в.) - усього

3) 70÷7×1=10 (в.)- з'їв Василько

Отвечает Опыхтин Алексей.

Ответ:

10 вареников

Пошаговое объяснение:

1) 46-22=24-вареника с картошкой

2) 46+24=70-всего вареников

3) 70:7=10 вареников скушал