4. У корзині лежать 10 яблук і 7 груш. Антон вибирає яблуко або грушу. Після цього Максим вибирає

яблуко і грушу. У якому випадку у Максима більше можливостей для вибору: коли Антон узяв яблуко чи коли Антон узяв грушу?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

        Объяснение на русском: (На украинском внизу)

В корзине лежат 10 яблок и 7 груш. Антон выбирает яблоко или грушу. После этого Максим выбирает яблоко и грушу. В каком случае у Максима больше возможностей для выбора: когда Антон взял яблоко или когда Антон взял грушу?

После того, как Антон возьмёт грушу, то останется 10 яблок и 6 груш.

1) 10 * 6 = 60

Значит 60 вариантов.

Если Антон возьмёт яблоко, то останется 9 яблок и 7 груш.

2) 9 * 7 = 63

Получилось 63 варианта.

Теперь сравним получившиися варианты.

60 \leq  63

Ответ: Когда Антон возьмёт яблоко.

                           Пояснення українською:

У кошику лежати 10 яблук і 7 груш. Антон вибирає яблуко або грушу. Після цього Максим вибирає яблуко і грушу. У якому випадку у Максима більше можливостей для вибору: коли Антон узяв яблуко чи коли Антон узяв грушу?

Після того, як Антон візьме грушу, то залишиться 10 яблук і 6 груш.

2) 9 * 7 = 63

Значить 60 варіантів.

Якщо Антон візьме яблуко, то залишиться 9 яблук і 7 груш.

2) 9 * 7 = 63

Вийшло 63 варіанти.

Тепер порівняємо вийшли варіанти.

60 \leq  63

Відповідь: Когда Антон возьмет яблоко.