Мед розлили в 5 банок по 6 л в кожну і в 3 банки по 5 л у кожну. Скільки? На Скільки?


Ответы на вопрос

Отвечает Мелешко Валерия.

Ответ:

всего 45 литров

Пошаговое объяснение:

5×6=30

3×5=15

15+30=45