Промінь, проведений з вершини прямого кута, ділить його на два кути. Один з цих кутів становить

17% прямого кута. Обчисли градусні міри обох кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Кирилл.

ну прямая это 180 градусов

180*17/100=30.6 градусов(1 угол)

180-30,6=149.4 градусов(2 угол)

Отвечает Кочнева Аня.
Оскільки градусна міра прямого кута 90*, то один з кутів дорівнює 90-17=73*