у оленки є бусини п‘яти кольорів по 25 бусин кожного кольору. А в Іринки є бусини трьох кольорів по

25бусин кожного кольору. Дівчата зробили намисто, використавши всі свої бусини. Скільки всього бусин пішло на намисто. Розв’язати задачу 2-ма способами

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Відповідь:

200

Покрокове пояснення:

Перше рішення:

(25*5)+(25*3)=200

Друге рішення:

(5+3)*25=200

Отвечает Рыженко Андрей.

Ответ:

200 бусинок.

Пошаговое объяснение:

Первый способ:

(25*5)+(25*3)=200

Второй способ:

(5+3)*25=200