ПжСередне арифметичне чисел 4,35 та y доривнюй 3,95. Знайдить число y


Ответы на вопрос

Отвечает Kravchenko Danil.

Ответ:

3,55

Пошаговое объяснение:

За правилом, середнє арифметичне двох чисел – це їх сума, поділена на два. Утворимо рівність:

(4,35+у)÷2=3,95

4,35+у=3,95×2=7,9

у=7,9-4,35=3,55