Пожалуйста!!! Даю 35 баллов!! Умоляю!!! Розв’язання систем лінійних рівнянь з двома змінними.

Знайдіть два числа, якщо одне з них на 15 менше від іншого, а їхня сума дорівнює 81

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Рома.

х - первое число;

у - второе число;

{х=у+15

{х+у=81

у+15+у=81

2у=66

у=33

х=33+15=48

Ответ: (х,у)=(48;33)