До магазину привезли овочі. Морква становить 15% цих овочів, або 10,2 кг. Скільки кілограмів овочів

привезли до магазину? (Записати тільки число)  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Эртине.

Ответ:

68

Пошаговое объяснение:

15% - 10,2 кг

100% - х

х=100*10,2:15=68 (кг всего овощей).