до магазину привезли 600 кг цукру першого дня 1/6 всього цукру а другого дня на 200 кг більше а

третього решту Скільки цукру продали третього дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Гунаев Бадма.

Відповідь:

Вирішимо задачу арифметично по діях.

1 т = 1000 кг

1) 300 × 2 = 600 кг = 6 -  цукру продали другого дня;

2) 1000 - 300 - 600 = 100 кг = 1 ц цукру продали третього дня.

Покрокове пояснення:

Отвечает Глазун Анатолий.

Ответ:

[1 т = 1000 кг ]

1) 300 × 2 = 600 кг = 6 [кг]  цукру продали другого дня.

2) 1000 - 300 - 600 = 100 [кг] = 1 ц цукру продали третього дня.