Сума трьох чисел 50.Надійка віднімає таємне число від кожного з цих чисел і отримує 24,13,7.Яке із

наведених нижче чисел було початковим? 9, 11, 13, 17, 23.

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляр Женя.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

24+13+7=44

50-44=6

6:3=2- таємне число

24+2=26

13+2=15

7+2=9