До зупинки автомобіль за 3 год подолав 174 км. Після зупинки його швидкість збільшилась на 6

км/год. Якою стала швидкість потяга після зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Красников Саша.

Ответ:

174/3=58+6=64 км/год

Пошаговое объяснение: