Даю 100 балов .Дві сторони трикутника дорівнюють 9см і 6√2,а кут між ними 45°. Знайдіть 1)невідому

сторону трикутника 2)площу трикутника 3)радіус кола описаного навколо трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Танюша.

Ответ:

3√5 см, 27 см², 3/2√10 см

Пошаговое объяснение:

1)За теоремою косинусів: в²=а²+с²-2ас *соs B

в²=9²+(6√2)²-2*9*6√2*cos 45°=81+72-108=45

в=√45=3√5 (см)

2) S= 1/2*a*c*sin⁡B - для площі трикутника

S= 1/2*9*6√2*√2/2=27 (см²)

3) R= abc/4S

R=9*6√2*3√5/(4*27)=3/2√10 (см)