Срочно даю 45 балов 1. Спростити вираз: а) 3a2b · (-5a3b); б) (2x2y)3. в) (3m – 2)2 – 2(m – 4)(m

+ 3)+(2m – 1)(2m + 1); 2. Розв’язати рівняння: 2(3-2x)=3x-4(1+3x). 3. Розкласти на множники: а) 3a2-9ab; б) x3-25x; в) c3+8x3; г) x2+y2+2xy-b2-c2+2bc. 4. Побудувати графік функції: 1) у=-2х; 2) у=3; 3)у=-2(3х-1)+3х. 5. Із двох селищ одночасно назустріч одне одному вийшли два пішоходи й зустрілися через 3 години. Відстань між селищами 30 км. Один з пішоходів подолав до зустрічі на 6 км більше за іншого. Знайдіть швидкість кожного пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Егор.

Надеюсь всё понятно!!!!!






Отвечает Байгушова Дарья.

Ответ:

1)6х × (-2)= - 12x

б) (2,4) × (-х) × (-5)=( -2,4x) × (-5) = 12x

2) 2m + 3m - 6m = 5m - 6m = -m 

б) m - ¹/₂m - 0,3m + 2m=m - 0,5m - 0,3m + 2m= 3m - 0,8m= 2,2m

3) 2a - ¹/₃b + 3a - ²/₃b = 5a - ³/₃b = 5a - b

4) 6m - (2m + ³/₅) + (4m - ¹¹/₂₀) = 4m - 0,6 + 4m - 0,55 = 8m - 1,15

5) 4(4x - 4) - 3(3x - 3) - 2(2x - 1) = 5

(16x - 16) - (9x - 9) - (4x - 2) = 5

16x - 16 - 9x + 9 - 4x + 2 = 5

7x - 7 - 4x + 2 = 5

3x - 5 = 5

3x = 5 + 5

3x = 10

x = 10 : 3

x = 3¹/₃

Задача:сорр,не знаю