Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння: Велосипедист попдолав відстань між двома селищами за 3

год, а пішохід – за 9 год. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо швидкість пішохода на 24 км/год менша від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пішохід = 36-24=12 Велосипедист = 36

Пошаговое объяснение:

S=Vt

S1=S2

9(x-24)=3x

9x-216=3x

6x=216

x=36

Отвечает Охонская Александра.

Ответ:

3х =9у

х-24=у

3х-72=3у

3х = 3у +72

9у=3у+72

6у=72

у = 12 скорость пешехода

х = 3у =36 скорость велосипедиста

Пошаговое объяснение: