. Өрнектің мәнін ыңғайлы тәсілмен есептеңдер: 1) (821 + 345) – 245 = 821 + (345 - 245) = 821 +

100= 921; 2) (707 + 432) – 132 = 3) 972 – (72 + 888) = 4) 906 – (306 + 123) =​

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Святослав.

2) (707+432)-132=707+(432-132)=707+300=1007

3) 972-(72+888)=(972-72)+888=900+888=1788

4) 906-(306+123)=(906-306)+123=600+123=723