ПОЖАЛУЙСТА!!!! Дано: два кола радіусами 14 см і 23 см, Відстань між їх центрами 27 см.Визначити:

взаємне розміщення кіл * кола дотикаються внутрішнім дотикомкола не дотикаютьсякола дотикаються зовнішнім дотикомкола перетинаються​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганаева Алёна.

Пошаговое объяснение:

14+23=37(см), отже кола не дотикаються зовнішнім дотиком

23-14=9(см), отже кола не дотикаються внутрішнім дотиком

Отже вони перетинаються