У двох кошиках 36 яблук .Із першого кошика переклали до другого два яблука, після цього в першому

кошику яблук стало 80% кількості яблук другого кошика .Скільки яблук було в кожному кошику спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Туктибаева Асылзат.

1) 39,6: 1,8=22 (як) - було спочатку у першому кошику

2) 22 - 2 = 20 (яблук) - стало в першому кошику

3) 20 * 80 : 100 = 16 (яблук) - стало в другому кошику

4) 16 - 2 = 14 (яблук) - було в другому кошику спочатку

Відповідь: спочатку в першому кошику було 22 яблука, а в другому - 14.