Друзі при зустрічі обмінялися рукостисканнями. Рукостискань було 15. Скільки було друзів?


Ответы на вопрос

Отвечает Каюмов Тимур.

Відповідь:6

Покрокове пояснення:

Кожний із шести друзів потиснув руку кожному з п'яти інших.

У добутку 6*5 кожне рукостискання враховується двічі.

Тому всього рукостискань було (6*5)/2=30/2=15