Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 56,4 км/год і 4 год зі швидкістю 63,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля. Відповідь округліть до цілих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) l1=v1*t1=56,4 км/год * 3 год =169,2км

2)l2=v2*t2=63,2 км/год * 4 год =252,8км

1) v середня=l/t=l1+l2/t1+t2=422 км / 7 год= приблизно 60 км/год

v це швидкість

t це час

l це шлях