СРОЧНО!!! Розв'яжи задачу рівнянням. Автобус за три дні пройшов 2200 км. першого дня він пройшов

32% всього шляху, а другого на 88 км більше, ніж третього. Який шлях проходив автобус щодня.

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Коля.

х км - в третий день

х + 88 км - во второй день

2200 : 100 · 32 = 22 · 32 = 704 км - в первый день

Всего за три дня 2200 км

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + х + 88 + 704 = 2200

2х + 792 = 2200

2х = 2200 - 792

2х = 1408

х = 1408 : 2

х = 704 (км) - в третий день

704 + 88 = 792 (км) - во второй день

Відповідь: 704 км в перший день, 792 км у другий день і 704 км в третій день.