Знайдіть значення х із пропорції х-3|5=3|4 та запишіть у відповідь число протилежне знайденому


Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:

Відповідь - 27/4

Пошаговое объяснение:

X-3/5=3/4

(x-3)*4=5*3

4x-12=15

4x=27

X=27/4

X=-27/4