Із села А в село В, відстань між якими 4км. одночасно відправилисьпішоходи.Другий пішохід прийшов

у село В на 12 xвраніше від першого.Знайти швидкістьдругого пішохода, якщо відомо, що вона на 1км/год більша від швидкості першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбкова Аня.

Ответ:

5 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го пешехода, км/ч.

4/(x-1) -4/x=12/60    |4

(x-(x-1))/(x(x-1))=1/20

20=x²-x

x²-x-20=0; D=1+80=81

x₁=(1-9)/2=-8/2=-4 - этот корень не подходит по смыслу задачи.

x₂=(1+9)/2=10/2=5 км/ч - скорость 2-го пешехода.