Укажіть найбільший спільний дільник чисел 18 і 42


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ:6

НСД(18;42)= 6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сердцев Олег.

Ответ:

найбільший спільний дільник = 6

Пошаговое объяснение:

розкладаємо на множники

18 = 2*3*3

42 = 2*3*7

беремо однакові множники

2 i 3

НСД ( 18 ;42 ) = 2*3 = 6