Обчисли виконавши кожну дію окремо 50243-1785:(4109-4092)=


Ответы на вопрос

Отвечает Батин Олег.

Ответ:

50138

Пошаговое объяснение:

50243-1785:(4109-4092)=

1)4109-4092=17

2)1785:17=105

3)50243-105=50138