6. Оцінити значення виразів x+y; x-y; ху, якщо: 3<x< 4 і 2 y<5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ливенский Саша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x+y; якщо: 3<x< 4 і 2 <y<5.​

x+y=(3<x< 4) +(2 <y<5)=3+2<x+y<4+5=5<x+y<9

x-y; якщо: 3<x< 4 і 2 <y<5.​

x-y=(3<x< 4) - (2 <y<5)=(3<x< 4) + (-5 <-y<-2)=3+(-5)<x+(-y)<4+(-2)=-2<x-y<2

ху, якщо: 3<x< 4 і 2< y<5.​

ху=(3<x< 4)*(2< y<5)=3*2<xy<3*5=6<xy<15