Площа прямокутника дорівнює 128 см2. Знайдіть сторони прямо¬кутника, якщо одна з них удвічі більша

за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Крылатая Луна.

Ответ:

8 и 16

Пошаговое объяснение:

Нехай, менша сторона - х, тоді більша = 2х

2х * х = 128

2х^2=128

х^2=64

х=8

Менша сторона = 8 см, більша = 8*2=16см