Будласка знайдіть невідомий член пропорції X/81 дорівнює 2/9


Ответы на вопрос

Отвечает Симкина Лиза.

Ответ:

х = 18

Пошаговое объяснение:

\frac{x}{81 }  = \frac{2}{9}

Хрест навхрест проведи риски,

тут "х" відноситься до 9, як 81 відноситься до 2

х   -    9

81   -   2

Множимо те що відноситься:   81*2 = 9 * х

І просто вирішуємо рівняння:

81*2 = 9 * х

х = \frac{81 *2}{9}

х = 9 *2

х = 18