Знайди об'єм тіла, отриманого при обертанні навколо осі абсцис криволінійної трапеції, обмеженої

лініями: y=x2+3,x=2,x=4,y=0

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

S = £ 4 2 (x²+3)dx = 1/3x³+3x |4 2 = 64/3+12-8/3-6 = 56/3+6 = 56/3 + 18/3 = 74/3