Знайди середнє арифметичне 15,617,819,112,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Безин Дима.

Щоб знайти середнє арифметичне, потрібно:

  • Додати всі числа
  • Поділити на кількість чисел

(15,6 + 17,8 + 19,1 + 12,3) : 4 = 64,8 : 4 = 16,2

Відповідь: середнє арифметичне - 16,2

Отвечает Саливон Дашуля.

Ответ:

16,2

Пошаговое объяснение:

1) 15,6 + 17,8 + 19,1 + 12,3 = 64,8

2) 64,8 ÷ 4 = 16,2