В двух бочках вместе 912 л бензина. Когда из первой бочки взяли 1/5 бензина, а из второй бочки

взяли 3/8 бензина, то в обеих бочках бензина стало поровну. Сколько литров бензина было в каждой бочке первоначально?(решать без всяких: "обе части умножим на 24")

Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.

Ответ:

1 бочка 400 літрів, друга 512 літрів.

Пошаговое объяснение:

Х перша бочка, У друга , з першої забрали 1/5  залишилося 4/5Х , з другої забрали 3/8 ,залишок 5/8У , складемо систему:

Х+У=912

4/5х=5/8у  з першого знайдемо х=912-у, підставимо в друге і вирішуємо:3648-4у/5=5у/8 знайдемо у     29184=57у , у=512 , тоді х=912-512=400  відповідь 400 і 512 літрів.