. Площа земельної ділянки 10000 м². 80% ділянки засіяно огірками, решту – морквою. Яка з наведених

величин дорівнює площі ділянки, засіяної морквою?

Ответы на вопрос

Отвечает Равшанов Ахмад.

10 000 м² - площадь участка (100%).

1 способ.

1) 10 000 : 100 · 80 = 100 · 80 = 8 000 м² - засеяно огурцами;

2) 10 000 - 8 000 = 2 000 м² - засеяно морковью.

2 способ.

1) 100% - 80% = 20% - остальная площадь;

2) 10 000 : 100 · 20 = 100 · 20 = 2 000 м² - засеяно морковью.

Вiдповiдь: 2 000 м² (или 20 а).