коли турист проіхав 75% шляху, він визначив, що йому залишилось проїхати 850 км . скільки км

проіхав турист?

Ответы на вопрос

Отвечает Жилин Игорь.

Ответ:

3400км

Пошаговое объяснение:

850км- 25%

х - 100%

х= 850*4= 3400км

Отвечает Коберник Настя.

Ответ:

3400 км

Пошаговое объяснение:

решим через пропорцию

850 - 25%

х - 75%

х=850*0.75/0,25=2550

100% шляху=2550+850=3400 км