Есепті теңдеу құру арқылы шығару. Ойын сауық орталығындағы мұзайдында бірнеше бала коньки теуіп

жүр.Оларға тағы 15 бала келіп қосылған соң, мұзайдында 27 бала болды. Мұзайдында алғашында неше бала коньки теуіп жүрді?

Ответы на вопрос

Отвечает Горват Дарья.

Ответ:

x+15=27

x=27-15

x=12

12+15=27